NLP

מהו NLP?

NLP היא שיטה ליצירת שינוי בהתנהגות באמצעות שפה, השפעה על תהליכי חשיבה ואמצעי תקשורת אחרים.

מרבית ההתנהגות שלנו וההחלטות היומיומיות שאנחנו מקבלים מושפעים מגורמים ותהליכים שאנחנו בכלל לא מודעים לקיומם.

העבודה עם NLP מתבצעת ברובה בתהליכי השפעה על הרמה הלא מודעת, מה שמאפשר לנו להתגבר על חסמים, לייצר שינוי מחשבתי וחוויתי ולקצר תהליכים.

מכיוון ש- NLP במהותה היא שיטה שעוזרת לאנשים להתגבר על חסמים פנימיים שקיימים בהם ולהשיג מטרות בשלל תחומי החיים, היא נכללת תחת השיטות שעוזרות להתפתחות אישית, צמיחה אישית, עזרה ומודעות עצמית.

יש ב- NLP מגוון טכניקות וכלים שיכולים להיות יעילים גם לעבודה עצמית.

הגישה שלי לתהליכים אישיים

כל תהליך מתחיל בהגדרת מטרה או מטרות.

אני תמיד יוצאת מההנחה שכשאת מגיעה אליי את מצפה להרגיש את השינוי שאת רוצה, מתרחש בחיים שלך בפועל. לכן אני שמה דגש על המטרה, לא רק בתחילת הדרך אלא לכל אורך התהליך.

העיסוק שלנו הוא בהווה ובעתיד. העבודה על העבר נעשית במקומות שבהם נדרש ליצור תיקון כלשהו כדי להמשיך הלאה להשגת המטרות.

שתיים מהנחות היסוד של הNLP  הן שתמיד יש עוד אפשרות להגיע למטרה, ושלכל אדם יש את כל הכוחות הדרושים לו לכך. זה גם מה שמנחה אותי, האמונה והידיעה שיחד נגיע לשינוי שאת רוצה.

ואכן, הכלים העוצמתיים של ה NLP מאפשרים לנו לעשות זאת.

כאשר אנחנו מזהות שהמטרות הושגו, זהו הסימן לסיום התהליך.

 

איזון וויסות רגשי

בנוסף להשגת המטרה חשוב לי לתת לך כלים שיעזרו לך להיות מודעת וחכמה יותר בכל הנוגע לניהול הרגשות שלך, לדעת איך לווסת ולהכיל אותם וכך לאזן את הדרישות והסטרס היומיומי.

האיזון הזה הוא הבסיס לשמירה על בריאות נפשית ופיזית לאורך זמן וכל אחד יכול ללמוד אותו. לכן  בכל תהליך אני משלבת גם כלים פרקטיים לוויסות רגשות ולאיזון הלחץ (STRESS).

לכן בנוסף ל – NLP אני משלבת שיטות נוספות כמו מיינדפולנס, על מנת לפתח ולחזק את החוסן הנפשי שלך.

ולסיכום…

האהבה שלי היא לראות את הנשים שעוברות איתי תהליך משתחררות מחוויות עבר מעיקות ולעיתים טראומטיות, משתחררות מחרדות, מתחברות לכוחות שלהן, מעצימות אותם, מחזקות מחדש את הביטחון והאמונה שלהם בעצמן, לומדות איך לווסת את הרגשות והמחשבות שלהם ולחיות באיזון, ומגשימות את הרצונות והחלומות שלהם.

האם כדאי לך לשפר את יכולת הויסות הרגשי שלך?

  • האם את/ה מגיב/ה בחוסר סבלנות ובעצבים כלפי היקרים לך ואחר כך מתחרט/ת?
  • האם את/ה מרבה לכעוס על אחרים ואחר כך מתחרט/ת על התנהגותך?
  • האם יש לך התפרצויות זעם?
  • האם את/ה מרגיש/ה אי שקט  כללי ולחץ שגורם למריבות ולפגיעה במערכות היחסים שלך?
  • האם את/ה כועס/ת כי את/ה מרגיש/ה שלא מבינים אותך?
  • האם חווית התקף חרדה או התקפי בכי?
  • האם במערכות היחסים שלך את/ה מרבה לכעוס ולהתפרץ או להיסגר ולהתרחק?
  • האם את מעדיפ/ה לא לשתף במה את חושבת ומרגישה מחשש לתגובה של הסביבה? ואחר כך מתחרטת שלא אמרת?
  • האם שקלת לקחת תרופות הרגעה?
 

אם ענית בחיוב אפילו על חלק קטן מהשאלות, סימן שזה הזמן עבורך ללמוד איך לווסת רגשות.

זוגיות ומערכות יחסים

זוגיות טובה תורמת משמעותית לחיים ארוכים ומאושרים, מי מאיתנו לא רוצה אחת כזאת? אבל למצוא את הזוגיות המתאימה לנו ולשמור עליה מתברר לפעמים כעניין לא פשוט. זוג הוא שני אנשים שלמים. ככל שתהיי שלמה ובטוחה בכוחות שלך, ביכולות ובערך שלך כך תמשכי אל חייך אנשים שמתאימים לך ותדעי לזהות את אלה שלא.

התמודדות עם משבר

משברים הם חלק מהחיים- גירושין, פיטורין, אבדן אדם קרוב, תמיכה בבן משפחה חולה, כל אלו ועוד הם אירועים שמסיטים אותנו ממסלול החיים המוכר וגובים מאתנו כוחות ומשאבי נפש רבים. לעיתים, כוחות ההתמודדות הנדרשים מאתנו לעבור את המשבר הם רבים מכדי שנוכל לשאת ואז עלול להיפגע התפקוד היומיומי והרווחה הנפשית.

התמודדות עם טראומה

אירוע טראומתי הוא אירוע שמאיים על שלמותו הנפשית ו/או הפיזית של האדם, בדרך כלל האירוע מגיעה בהפתעה ומלווה בחוסר אונים וחוסר יכולת להגיב. בחלק גדול מן המקרים החוויה הקשה ממשיכה להשפיע עלינו – על ההרגשה, על המחשבות וההתנהגות במשך תקופה ארוכה לאחר שהאירוע הטראומתי כבר הסתיים.

חרדת בחינות

את לומדת בלי סוף, מרגישה שאת שולטת בחומר, מלמדת את החברות שלך ואז מגיעה למבחן. כבר בזמן ההמתנה או עם תחילת המבחן את מרגישה תחושה של בחילה קלה, הלב מתחיל לפעום בקצב מהיר, הידיים מזיעות, מתחיל כאב או חוסר נוחות בבטן או בחזה, בהדרגה משתלטת עלייך תחושה של פאניקה ואת רק רוצה לברוח.

5/5
ד.פ.

אורלי מטפלת מקסימה, חמה, מקצועית ורגישה. היא מביאה עמה המון ניסיון חיים בתחומים רבים, אשר בשילוב עם אישיות נעימה ומקצועית יוצרים תמהיל מנצח. תודה אורלי!​

5/5
ד.ל.

מטפלת מעולה בחסד עליון! מעבירה תהליכים מדהימים ברוגע ובמקצועיות רבה. כל מי שיגיע אליה יזכה .

5/5
מ.א.

ממליצה בחום על אורלי. מנחה רגישה, קשובה ומובילה תהליכי עומק המובילים לשינוי

5/5
י.צ. קרית חיים

לשמחתי זכיתי לעבור עם אורלי מספר תהליכי טיפול משמעותיים בשיטת nlp. היא מטפלת מצויינת בעלת גישה מרגיעה, רכה ומכילה. אני ממליצה עליה כמטפלת בחום ומכל הלב.

5/5
ב.ב. חיפה
הטיפול היה ממוקד וענייני, התחברתי לכך שתמיד ידעת לעצור שזה גלש למקומות פחות רלוונטים ולפעמים לתת לזה מקום לצאת ולהתבטא. מההתחלה הענקת לי תחושת ביטחון שאני יכולה להגיד הכל ולהרגיש הכל וזה היה חלק מרכזי בטיפול בשבילי כי היה לי קשה לחשוף רגשות של כאב ופגיעה. 
אהבתי את המשימה השבועית של הכלים שקיבלתי, זה עזר לי להשתמש בהם ביומיום ועם הזמן השימוש בהם קורה באופן אוטומטי. 
ידעת להבחין בדיוק מתי אני צריכה להירגע ולעצור את הדיבורים ועברנו לדמיון מודרך שמאד הרגיע אותי. 
אז מבחינתי הטיפול היה מעולה ואני רוצה להגיד תודה מכל הלב♥️
5/5
ר.ד. קרית ים

אני ממליצה בחום על אורלי המטפלת בדימיון מודרך. ידעתי שאני צריכה לטפל בעצמי, לא ידעתי איך ולא רציתי פסיכולוג. היו לי רגשי אשמה כבדים, מאד שהחמיר עם השנים. ובעזרת אורלי והטיפול בדמיון מודרך למדתי שהכל בראש, ושאפשר לשנות את החשיבה, זה לא היה קל בכלל, היו רגעים מאד קשים, אבל אורלי בסבלנות ברוגע אין קץ עזרה לי ועכשיו הרבה יותר קל לי, המשא היה כבד. זה לא קל, זה מצריך רצון לשנות ולעבוד קשה. היה לי קשה מאד עם הילדים, מכל דבר עשיתי סרטים, והזבוב הפך לפיל ואחרי כמה ימים, התברר שזה היה רק אצלי במחשבות היום אני יודעת לא לקחת אישי, לא להפגע ולא להכנס לסרטים מיותרים. הטיפול אצל אורלי עזר לי מאד היום אני יותר קלילה, צוחקת הרבה, הפסקתי לקחת ללב כל מילה שלא במקום היום אני נמצאת במקום אחר.

5/5
ד.מ. קריית מוצקין

אורלי היקרה אמנם לא ראש השנה אבל עדיין חגים. אני מאחלת לך שנה טובה. חשוב לי להגיד תודה כי אני מרגישה שללא הליווי שלך לא הייתי איפה שאני היום, אני מתחילה שנה ג' והדברים שאמרת לי וחוויתי בפגישות שלנו מלווים אותי עד היום ברגעים קשים ועוזרים לי ובלעדייך לא הייתי מתעצבת להיות מי שאני היום. אז שוב תודה כי היית דמות משמעותית בחי!

דמיון מודרך

אנו משתמשים בדמיון מודרך כדי להשפיע על המצב הנפשי והגופני, להעלות מחשבות לא מודעות באופן אסוציאטיבי ומתרגלים את שליטת המוח על התפקודים הגופניים. דמיון מודרך משמש להרגעה, העצמה, פתרון בעיות ודילמות, הפחתת כאב ומתח ועוד 

נגן וידאו

דמיון מודרך - התחדשות

נגן וידאו

דמיון מודרך

נגן וידאו

מסע בדמיון

בואו נדבר..

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו 050-7783273